Conscursul ,,La școala cu ceas”

        În perioada 17 – 19.01.2014 la Școala Gimnazială ,,Take Ionescu”din Râmnicu Vâlcea, a avut loc a XVII –a ediție a Concursului Național Interdisciplinar ,,La Școala cu ceas” organizat de Ministerul Educației Naționale, Inspectoratul Școlar Județean Vâlcea și Casa Corpului Didactic Vâlcea.

By |2014-01-23T09:57:22+02:00ianuarie 23rd, 2014|Categories: Anunturi, Concursuri|0 Comentarii
Go to Top