Sesiunea de comunicari stiintifice a elevilor „Chimia- prieten sau dusman?”
Pe data de 5 aprilie 2014 s-a desfăşurat la Liceul Teoretic “Grigore Moisil “din Braşov , etapa judeţeană a Sesiunii de comunicări ştiinţifice a elevilor “Chimia- prieten sau duşman?”